Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Budowa domów

Nasza specjalizacja, to budowa domów jednorodzinnych wg indywidualnych projektów przygotowywanych przez nas lub dostarczonych przez Klienta. Budowane domy są wykonywane z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych dostępnych aktualnie na rynku budowlanym. Pozwala to na realizacje projektów o najwyższych standardach z zachowaniem rozsądnych kosztów budowy oraz rozsądnych terminów realizacji.

Jednocześnie na bieżąco śledzimy zmieniające się trendy architektoniczne i pomagamy Klientom w wyborze odpowiedniego projektu.
Nasze realizacje można oglądać w różnych rejonach Polski południowej.

Kontaktując się z nami masz gwarancje, iż wyręczymy Cię ze wszystkich obowiązków i spraw, jakie pojawią się w momencie podjęcia decyzji o budowanie domu jednorodzinnego oraz w trakcie samych prac budowlanych.

W zależności od indywidulanych wymagań Klienta, możemy wykonać kompleksowo prace budowlane i oddać gotową realizację w stanie surowym, deweloperskim lub pod klucz.

Pamiętaj! Budowa domu jest przedsięwzięciem, które powinno być dobrze przygotowane i prawidłowo realizowane z uwzględnieniem zarówno przepisów prawa budowlanego jak też wymagań architektonicznych i konstrukcyjnych, a także zasad sztuki budowlanej. Zgłaszając się do nas masz pewność, że poprowadzimy Twój projekt z należytą starannością.